درباره ما

 

صنایع لوستر درخشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان وسایل روشنایی نظیر انواع لوستر ، شمعدان ، آباژور ، دیوارکوب و... در خاورمیانه بوده و علاوه بر تولید، به تامین قطعات مورد نیاز در صنعت لوستر سازی نیز پرداخته است. این موسسه با رعایت کلیه استاندارد های بین المللی در صنعت لوستر سازی و صنایع وابسته، دقت و ظرافت در طراحی، استفاده از تجربه های سنتی و دستاوردهای تکنولوژی مدرن و از همه مهمتر نوگرایی و ابتکار ار سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

زیبایی و به روز بودن در کنار مصرف کم انرژی، قیمت مناسب و دوام بالا از مهمترین ویژگی های تولیدات صنایع لوستر درخشان بوده بطوری که کلیه محصولات این موسسه علاوه بر دو سال خدمات پس از فروش دارای ضمانت نامه کتبی ده ساله آبکاری نیز می باشند.

بکارگیری تکنیک های جدید در تولید وسایل روشنایی، این موسسه را قادر ساخته تا در کمترین زمان ممکن به تامین سفارشات عمده جهت مصرف داخلی یا صادرات به اقصی نقاط جهان بپردازد.

از دیگر ویژگیهای محصولات درخشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- استفاده از شمش طلای عیار 9/999 (مطابق استاندارد جهانی) که باعث شفافیت و دوام رنگ طلایی لوستر می شود.
- مواد خام مصرفی از برنج (ژاپن) بوده که از زنگ زدگی قطعات جلوگیری می کند.
- استفاده از جوشکاری نقره (دکوسا آلمان) در نقاط اتصال که استحکام و کیفیت بالای جوش راسبب می شود.
- استفاده از پوشش مخصوص ورنی کوره ای قطعات آب طلا که از سیاه شدن و جرم گرفتن قطعات جلوگیری می کند.
- امکان ساخت انواع قالب و تحویل کلیه قطعات در اندازه ها و سایز های مختلف.
- امکان تولید محصولات با انواع آبکاری نظیر طلا ، نقره ، برنز ، کرم ، نیکل ، زیتونی ، آنتیک ، سیاه قلم ، پتینه و...
- امکان تولید انبوه جهت سفارشات عمده با بسته بندی مناسب.

در این سایت نمونه ای کوچک از قطعات تولید شده توسط صنایع لوستر درخشان که در صنعت لوستر سازی و صنایع وابسته کاربردهای فراوانی دارند معرفی می گردد. امید است با این کار توانسته باشیم گامی کوچک در پیشبرد این صنعت در کشور عزیزمان برداریم.